Hakkımızda

hakkimizda

Hakkımızda Kısa Bir Bilgi

2006 yılında web siteleri ile başyalan çalışmalarımıza 2012 yılından itibaren web tabanlı yazılım çözümlerini de ekleyerek devam ediyoruz.

  • İlk çalışmalarımızı emlak sektörüne yönelik siteler geliştirerek yaptık.
  • 2012 Yılında geliştirdiğimiz bölgesel e-ticaret sistemi ile yaklaşık 2 yıl boyunca hizmet verdik ve sektörde öncü olduk.
  • NYS ile gıda, su, havuz ve çevre laboratuvarları için müşteri sonuç takip ekranı ile hızlı , kolay , kullanılabilir ve güvenilir hizmet vermeye başladık.
  • Seo Çalışmaları ile uygun koşullarda süreklilik esaslı hizmetimiz ile arama motorları sıralamalarında üst sıraları hedefledik ve başardık.

5

İş Ortaklarımız

21

Projeler

98

Memnuniyet Oranı (%)

15

Faaliyet Süremiz (Yıl)

Müşterilerimizden Gelenler

Numune Yönetim Sistemi programını geliştirdiğimiz mylab yazılıma teşekkür ediyoruz. Laboratuvar işlemlerinin tamamını tek bir program üzerinden üstelik telefon,tablet, bilgisayar fark etmeksizin kullanabiliyoruz.<

Proanaliz

Otoparkantalya.com.tr olarak yaklaşık 2 aydır websitesi,reklam çalışmaları ve seo hizmetlerinden yararlanıyoruz. Kısa sürede güzel sonuçlara ulaştık.

Otoparkantalya.com.tr

Yurt dışı müşterilerimizde olduğu için ingilizce dil seçeneği de olan bir web sitesi yaptırmak için anlaştık. Kısa sürede istediğimiz gibi bir siteye ulaştık teşekkürler

pbssukaydiraklari.com

Sudunyası Laboratuvarı olarak hizmet verdikleri bir çok alanda çalışıyoruz ve gayet memnunuz

sudunyasilab.com